Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : L'ROUGE

L’rougeL'carnitine Sıkılaştırıcı Krem
L'rouge L'carnitine  Sıkılaştırıcı Krem, zengin içerikli formülü ile uygulanan bölgede cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. 
İÇERDİĞİ ETKEN MADDELER; L'Carnitine,Oleum Capsicum, Guarana Extract, Coleus Forskohili, Wheat Germ Extract, Methyl Nicotinate, Sodium Salycilate, Hydrogenated Lecithin, Glycin Soya, Silica, Allantoin
L'rouge L'carnitine Sıkılaştırıcı Krem, tümüyle günlük tükettiğimiz doğal maddelerden yapılmıştır. Vücudumuzda kısa zincirli yağlar, orta zincirli yağlar ve uzun zincirli yağlar bulunmaktadır. Vücudumuz kısa ve orta zincirli yağları yakarken uzun zincirli yağları yakamaz ve stoklar. İşte
L’rouge L'Carnitine Krem bu uzun zincirli yağları parçalara bölerek mitokondride yakılmasına ve atılmasına yardımcı olmaktadır.
L'rouge, yağ yakıcı gıdalarda ve besin destek ürünlerinde çok yaygın olarak kullanılan vücutta yağ miktarını düşürmeye yardımcı olan bir amino asittir. Yağların yakılarak enerjiye dönüşmesi için yakıldıkları hücrelerin mitokondrilerine girişlerini artırır böylece yağ metabolizmasını hızlandırır.
Oleum Capsicum; cayenne biberlerinin özü olup doku üstünü ısıtıcı özelliktedir. Cildin ısınmasını ve alt katmanlardaki yağların yumuşayarak diğer maddeler ile birleşip parçalanmasını kolaylaştırır. 
Guarana Extract;caffein zengini bir bitki olup yağ yakıcı niteliği olan ürünlerle kullanıldığında etki arttırıcıdır.
Coleus Forskohili; çok eski bir Ayurvedik bitkidir. Nane ve Lavanta familyasından olup, oldukça etkili bir yağ yakıcı özelliği sahiptir. Doku hücrelerinde histamin salgısını inhibe eder, kasları gevşetir yağları yakar.
Wheat Germ Extract; cildi besleyici onarıcı ve güçlendirici olup bağışıklık  sistemini güçlendirici niteliktedir.
Methyl Nicotinate ;doku altındaki kılcal damarların dilasyonu için kullanılmaktadır. Böylece parçalanan ve eriyen yağları sistem içerisinde dolaşımına katar.
Sodium Salycilate; nonsteroidal antienflamatuar özellikli bir maddedir.
Hydrogenated Lecithin;aktif maddelerin dokudan geçerek sisteme dahil olmasını hızlandırır. Glycin Soya;5000 yıldır Çinde kullanılan bir bitkiden elde edilir. Amino acid zengini olup ekstra sellularmatrix rejeneratorüdür.
Silica; doku nemini organize eder, aşırı kurumayı önler.
Allantoin; cilt koruyucu ve pürüssüzleştirici ve anti-irritant bir aktiftir. Cilt bariyerinin gelişmesine ve canlanmasına  yardımcı olur.
Zengin içeriği ile; L-Carnitine’in Kremin dokulardaki seviyesinin artması ile birlikte sıkılaştırma ile birlikte vücutta daha fazla yağ yakımına yardımcı olur.Cildin yağlarının erimesi nedeniyle oluşabilecek deri bollanmasını da engeller, inceldikçe derinin gerilmesine ve vücudun istenen şekle girmesine yardımcı olmaktadır.Bel ve baldır bölgelerinde sıkılaştırmakla birlikte bariz incelemeye neden olur.
Kullanım Şekli; L'rouge L'carnitine Sıkılaştırıcı Kremi kullanmadan önce sıkılaşması istenen bölge ölçülür ve yeterli miktarda ürün ile masaj yapar gibi dairesel hareketlerle cilde uygulanır. İşlem bir profesyonel masör tarafından uygulanıyorsa 30 dakika süreyle aynı bölgeye masaj uygulanması, akşam kendinize uygulayacak olursanız sabah sabah uyandığınızda ilk olarak aynı bölgeden ölçüm almayı unutmamalıdır. Uygulama esnasında uygulanan bölgelerde cildin ısınarak kızarması normal ve beklenen bir durumdur. İstendiği anda cildin ılık suyla yıkanarak kızarıklığının giderilmesi ve eski haline dönmesi mümkündür. Sıkılaşma esnasında eriyen yağlar cildinizde buruşmalara, kurumaya ve benzeri sorunlara neden olmaz.
Kaybolan yağlara rağmen cildin gergin kalması sağlanmaktadır. Kullanım sonrasında eller mutlaka birkaç kere bol sabun ve suyla yıkanmalıdır. Uygulama esnasında gözlerden ve vücudun hassas bölgelerinden (genital) sakınınız. Yanlışlıkla L-Carnitine Firming Krem’li eliniz bu bölgelere değmiş ise şiddetli yanmaya neden olabilir. Bunu da ılık su ve bol sabunla yıkayarak giderebilirsiniz.
L'rouge L'carnitine Sıkılaştırıcı Krem vücudunuzun sıkılaşması ve istenen ölçülere gelinmesi konusunda en yakın dostunuz olacaktır.  Alerji kişiye özel bir durumdur. Bu üründe kullanılan hiçbir madde belirgin bir alerji yapıcı özellik içermemesine rağmen çok hassas ciltlerde beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda kremin daha az kullanılması veya ara verilmesi gerekebilir.www.rustikpazar.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}