Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Dnc İnternational
81,6

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka :

MİOHAS HATUN TEA NEDİR?

NELERE İYİ GELİR?

Miohas Hatun Tea içerisinde âdetâ kadınlar için yaratılmış çok mükemmel bitkilerin bir karışımı vardır. Arslan Pençesi, Civan Perçemi, Hayıt Tohumu,Ada Çayı, Tarçın ve Isırgan gibi bitkilerde kadın hastalıkları ile ilgili o kadar çok faydalı madde var ki saymakla bitmez. Biz burada 300' den fazla çeşit faydalı maddenin bilimsel yöntemlerle açıklanmış olarak hangi rahatsızlıklara iyi geldiğini anlatacağız.

Kadınlarda Büluğa erdikten itibaren regl dönemi ile ilgili sıkıntılar da başlar. Âdet öncesi gerginlik, psikolojik ve fiziksel etkiler, stres ve ağrılar, âdet sancıları, yoğun kan, düzensiz kan, istihaza yani on günden daha uzun süren kan, pıhtılı zor gelen kan vb. gibi âdete dâir tüm rahatsızlıklarda Miohas Hatun Tea son derece etkilidir. Fazla kan kaybı kan değerlerinin düşmesine, halsizliğe, bitkinliğe ve bitmeyen yorgunluklara sebep olur. Miohas Hatun Tea kullananlarda bu dengelenir. Aşırı kan normale döner.

Erken başlayan menopozu durdurur ve normal zamanında rahat bir şekilde oluşumunu sağlar. İdrar yolu iltihabı ve rahim, vajina iltihablarını önler. Rahimde ve göğüsde kist oluşumunu engeller. Miyom ve sertleşmeleri giderir. Döl yatağı bağını kuvvetlendirir ve böylece düşük riskini en aza indirir. Cinsel isteksizlik ve soğukluğu giderir.

Kuvvetli antibakteriyel etkisi ile hiç zararı olmayan mükemmel bir doğal antibiyotik görevi yürütür. Vücudun değişik bölgelerindeki, ağız, boğaz, mide, bağırsaklar,  böbrekler ve idrar yollarındaki iltihaplanmayı giderir.

Yüksek müsekkin yani sakinleştirici etkisi ile âdet öncesi ve dönemi, menopoz öncesi ve dönemi gerilim ve stresleri kaldırır. Huzurlu, sakın, dingin bir hayat sürmeyi sağlar. Düzenli kullanımı ile pek çok sentetik antidepresan kullanmaya gerek kalmaz.

Ağrı kesici, mantar önleyici, anti artritik etkileri ile hayat kalitesini çok yüksektir. Östrojen hormonunu destekler.

Midede Helikobakter plori ve bağırsaklarda zararlı bakterilerle mücadele eder. Karaciğer koruyucudur. Antiviral etkisi ile onlarca çeşit virüsü önler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Osteoporoz yani kemik erimesine karşı çok çeşitli ve kuvvetli maddeler içerir. Bronşite ve astıma faydalı, alerjik kimseler için mükemmel antihistaminikler içerir. Kabızlığı önleyicidir.

Ağız yaraları ve kansızlık için bol Demir, A, B, C, E vitaminleri ile potasyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, selenyum ve çinko vb önemli vitaminler ve mineraller açısından zengindir. Anne sütünü destekler.

Koruyucu Hekimlik ve Geleneksel Tıp insanlarının ortaya çıkardıkları bu bilimsel verilerin mükemmel ürününü 10-11 yaş sonrası tüm bayanlar kullanabilir. Olumsuz bir yan etkisi görülmemiştir. Sadece hamilelik döneminde önerilmez. 


MİOHAS HATUN TEA NASIL KULLANILIR?

Sadece âdet ile ilgili sıkıntılar için âdetten bir hafta önceden başlayarak, sabah, akşam mümkünse aç karnına, değil ise yemekten 2-3 saat sonra bir süzen poşet bir su bardağı kaynamış suya katılarak 5-10 dakika bekletip içilmelidir.

Diğer rahatsızlıklarda ise o rahatsızlığı giderinceye kadar her gün sabah akşam birer süzen poşet DNC Miohas Hatun Tea düzenli olarak tüketilmelidir.


www.rustikpazar.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}